Сообщения

Презентація

Узагальнюючий урок з теми ,, Робота і енергія”

Изображение
          Узагальнюючий урок з теми ,, Робота і енергія ” Мета. Повторити, закріпити, узагальнити матеріал з теми, формувати навички та вміння            застосовувати знання під час розв ’ язування задач;           формувами інтерес до практичного застосування знань під час розв ’ язування задач;            розвивати вміння, навички та сприяти активізації творчого мислення учнів,           пробуджувати в них пізнавальний інтерес;           розвивати інтерес до вивчення фізики   Тип уроку. Урок закріплення знань Обладнання: сигнальні картки, картки з самостійною роботою, мультимедіа,  слайди                               Хід уроку    Добрий день, діти. Я рада вас бачити, сподіваюсь, що це взаємно. Нагадаю, що ми закінчили вивчення теми ,,Робота й енергія”. Сьогодні повторимо, узагальнемо і систематизуємо набуті знання. До уроку клас поділено на групи, кожна з яких отримала певні завдання. Настав час продемонструвати як ви справилися з цим завданням. Зараз ви з

Професійний педагогічний шлях

              Професійний педагогічний шлях -           Вступ до Сумського державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка на спеціальність математика та фізика – 1982 рік -           Закінчила навчання – 1987 рік -           Фах – Вчитель математики та фізики та звання вчитель середньої школи                     Педагогічне кредо:                  ,, Бути вчителем, який любить дітей, але мудрий у своїй любові;                   Який спонукає своїх учнів вивчати те, що необхідно у житті;                   Який підбадьорює дитину в момент помилки;                   Який підтримує лад і порядок у дитячому колективі;                   Допомагає дитині йти власним шляхом саморозвитку ”                                                        Найдивніше в цьому світі – те,                                                        Що його можна пізнати                                                                         Альберт Ейнштейн

Послідовне з'єднання провідників 2

Изображение
Мета. Познайомити учнів з послідовним з’єднанням провідників і закономірностями, що  існують в колі з послідовним з’єднанням провідників, навчити їх розраховувати електричні кола за законами послідовного з’єднання провідників; виховувати прагнення до самостійного вирішення поставлених завдань, охайність при записах на дошці та зошитах;                                        розвивати логічне мислення учнів, вміння аналізувати явища, розвивати інтерес до вивчення фізики. Тип уроку. Комбінований урок. Обладнання : комплект мультмедіа, джерело струму, резистор, лампочка на підставці, 3 амперметри, вольтметр, з ’ єднувальні провідники.                             Хід уроку І. Організаційний момент ІІ. Перевірка домашнього завдання      1. а)  Яку напругу потрібно прикласти до опору в 1000Ом, щоб одержати у ньому струм  8 мА ?          б)  Що таке електричний струм ? 2.  а) Чому дорівнює опір 200м мідного дроту перерізом 2 мм ² ?      б)  Які є дії електричного с

Великдень

     Звучить музика Ведучий 1. Україна – країна смутку і краси, радості й печалі, розкішний вінок з рути і барвінку, над яким світять яскраві зорі, це історії мужнього народу, що віками боровся за волю, за щастя. Ведучий 2 .  Історію свого народу можна пізнати, вивчаючи його звичаї, ті прикмети, по яких розпізнається народ. Ведучий 1  В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув своїх батьків, карається людьми і Богом. Він блукає по світу, як блудний син і ніде не може знайти собі притулку, бо він загублений для свого народу.  Отож давайте сьогодні разом продовжимо вивчати народні традиції, пов’ язані з Великоднем. Ведучий 2 . Великдень – одне з найбільших весняних свят в християнській релігії. Свято пов’ язане з воскресінням Ісуса Христа, тому й має назву Великий День або Великдень, тобто Паска. Ведучий 1 . Цей день усі християни відзначають, як одне з найбільших свят ще з дохристиянських часів. Тоді це було свято весняного сонця і пробудження природи від довго